O firmie

Biuro działa na terenie miasta Wschowa. Właścicielem jest mgr finansów i rachunkowości Milena Prajs. Specjalizujemy się w stałej obsłudze małych i średnich firm.

Jesteśmy przekonani, że naszym największym bogactwem są ludzie, ponieważ tylko wyjątkowe osoby mogą zapewnić wysoką jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy to osoby stanowiące wyjątkowy zespół, dla których ważna jest możliwość samorealizacji. Nieustanny proces szkolenia i podnoszenia kwalifikacji pracowników jest ważny z punktu widzenia jakości oferowanych usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu kształceniu i uaktualnianiu wiedzy udzielamy naszym klientom fachowej pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczych. W oparciu o udzielone pełnomocnictwo reprezentujemy naszych klientów przed urzędami skarbowymi.

Wykonywane przez biuro usługi objęte są ubezpieczeniem OC z tytułu prowadzenia działalności rachunkowo-księgowej.

Na życzenie klienta zapewniamy odbiór dokumentacji z siedziby firmy.

Mając na względzie jak cenny jest dla naszych klientów czas, umożliwiamy im szerokie możliwości kontaktu z nami poprzez wszystkie dostępne komunikatory: drogę mailową, telefony.

Dzięki temu wizyty w biurze mogą być ograniczone do minimum. Wykorzystując internet przesyłamy naszym klientom: raporty, zestawienia i comiesięczne wyniki.

Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.

Zapraszamy do współpracy!